• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Stambiažiedės rožės

Sukurkite elegantišką sodą su plačia didelių gėlių rožių veislių, kurių garsėja nuostabiais dvigubais žiedais, įvairove, prieinama mūsų parduotuvėje. Šios rožės puikiai tinka puokštėms ir įvairioms gėlių kompozicijoms, pasižyminčioms įvairiomis spalvomis tarp daugybės didelių gėlių rožių veislių. Šios aukštos kokybės rožės gaunamos išimtinai iš patikimų šaltinių.

Nors didelių gėlių rožės yra labai reiklios, jos yra žavingos. Jos atsidėkos jums už sunkų darbą stiebais, puoštais nuostabiais gėlėmis, kurios visą vasarą puošs sodą. Pjaustytos gėlės puošia interjerus. Didelių gėlių rožės taip pat gali būti naudojamos vestuvinėse puokštėse, ypač atsižvelgiant į tai, kad jos pasižymi įvairiomis spalvomis. Jos dažnai vadinamos gėlių karalienėmis ir mėgaujasi dideliu populiarumu tarp kilmingųjų ir dvaro gyventojų. Jos sudaro puikius spalvingus derinius su kitais augalais. Jos tinka ne tik elegantiškiems, angliško stiliaus sodams, bet ir kaimiškiems sodams. Atrodo puikiai derinamos su daugiametėmis lupinomis, saulėgrąžomis ir levandomis.

Didelių gėlių rožės išsiskiria iš kitų rožių veislių aukštais auginimo reikalavimais. Kai kurios iš jų gali augti tik šiltnamiuose arba po dengiamaisiais, nes jos yra labai jautrios šaltiems, kurie dažnai pasitaiko Vidurio Europos klimate. Jos mėgsta saulėtas, nuo vėjo apsaugotas vietas su pralaidžia, turtinga maistingųjų medžiagų ir dideliu humuso kiekiu dirva. Jos gerai augs ir atsidėkos jums gražiais gėlėmis už jūsų priežiūrą ir sunkų darbą. Nepalaukite ir pasirinkite jums patinkančias didelių gėlių rožių daigus.