• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Lininiai siūlai

Sveiki atvykę į mūsų Lino siūlų kategoriją! Čia rasite plačią lino siūlų kolekciją, nuo tradicinių matinių iki ryškių, vaškuotų įvairiausių. Šie siūlai yra universalūs ir gali padėti jums atlikti daugybę užduočių įvairiose gyvenimo srityse. Naršykite mūsų asortimentą ir pasiruoškite būti sužavėti!

Lino siūlai, taip pat žinomi kaip virvės arba siūlai, dažniausiai naudojami pakavimui biuruose ir drabužių pramonėje. Jie yra būtini sprendžiant įvairias namų ūkio problemas. Galite juos naudoti saugiam mažų daiktų rišimui ir sujungimui. Būtini namų šeimininkėms ir "pasidaryk pats" entuziastams, mūsų ekologiški, biologiškai suyrančiai siūlai yra idealūs sodininkystei ir labai vertinami rankdarbiuose. Jų didelis atsparumas plyšimui, pjovimui ir tempimui, kartu su vandens sugėrimo savybėmis ir saugus naudojimas, yra tarp jų labiausiai vertinamų savybių.

Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite lino siūlą, kuris atitiktų jūsų poreikius! Puikus kainos ir kokybės santykis tikrai patrauks jūsų dėmesį. Mūsų parduotuvė siūlo daugybę pristatymo variantų, užtikrindama, kad jūsų užsakymas atkeliaus greitai ir efektyviai. Šiltai kviečiame jus išbandyti mūsų Lino siūlus ir viską, ką jie gali jums pasiūlyti!