• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vejos trąšos

Atidžiai atrinkome patikimų žolės trąšų asortimentą šioje kategorijoje. Tiems, kurie svajoja apie išskirtinai augančią, gyvai žalią pelę, kurios jausmas po kojomis panašus į minkštą kilimą, svarbu investuoti į tinkamas žolės trąšas.

Raskite specialias trąšas, skirtas žolės sodams įkurti ir atnaujinti, taip pat produktus, papildytus būtinomis mikroelementais, kad būtų patenkinti sparčiai augančios žolės mitybos poreikiai. Jei dirva yra sausa ir maistingų elementų stoka, mūsų žolės mikorizos variantai puikiai tinka jūsų pelės atgaivinimui, skatina stiprias šaknų plėtros ir plėtojimo galimybes per pagerintą maistingųjų medžiagų ir vandens įsisavinimą iš dirvos. Mūsų asortimente yra taip pat veiksmingų samanų pašalinimo priemonių ir piktžolių kontrolės sprendimų. Sutaupykite laiko priežiūrai pasirinkdami mūsų "Mažiau kirpimo" trąšą ir nepraleiskite mūsų rudens žolės trąšos, skirtos peliui paruošti žiemai, kuri užkerta kelią geltonėjimui ir retėjimui.

Mūsų išsamus produktų asortimentas yra atidžiai parinktas, kad būtų patenkintos įvairios žolės priežiūros poreikis. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo geriausias žolės trąšas konkurencingomis kainomis, įskaitant granuliuotas ir koncentruotas skystas formulės, kurios yra lengvai naudojamos ir labai efektyvios. Apytiksliai nuo pirmaujančių sodo prekių ženklų, tokie kaip Biopon, Agrecol, Target ir Substral. Mėgaukitės greitu ir prieinamu pristatymu perkant internetu iš mūsų - garantuojame patogų, patikimą ir tenkinantį patyrimą!

17.58