• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāliena mēslojums

Mēs rūpīgi esam atlasījuši pierādītu žāvēšanas mēslu klāstu šajā kategorijā. Tiem, kuri sapņo par dzīvotspējīgu, dzīvi zaļu zālienu, kas kā mīksts paklājs sajūtami zem kājām, ir būtiski ieguldīt pareizos žāvēšanas mēslus.

Atklājiet specializētas mēslus, kas pielāgoti gan zālienu izveidošanai, gan atjaunošanai, gan arī produktus, bagātinātus ar būtiskiem mikroelementiem, lai apmierinātu strauji augošās zāles uztura prasības. Sausai un uzturvielām nabadzīgai augsnei mūsu zālienu mikorīzu iespējas ir lieliskas jūsu zāliena atdzīvināšanai, veicinot stipru sakņu attīstību un plašu augšanu, uzlabojot uzturvielu un ūdens uzņemšanu no augsnes. Mūsu klāstā ir arī efektīvi samu iznīcinātāji un nezāļu kontrolēšanas risinājumi. Lai ietaupītu laiku kopšanai, apsveriet mūsu "Mazāk pļaukšanas" mēslu un nepalaidiet garām mūsu rudens zālienu mēslu, kas paredzēts sagatavot jūsu zālienu ziemai, novēršot dzeltenumu un izplaisāšanu.

Mūsu plašais produkta klāsts ir rūpīgi atlasīts, lai apmierinātu dažādas zālienu kopšanas vajadzības. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā labākos žāvēšanas mēslus konkurētspējīgās cenās, ieskaitot granulētas un koncentrētas šķidrās formulas, kas ir viegli lietojamas un ļoti efektīvas. Pērciet no augstākās kvalitātes dārza zīmoliem, piemēram, Biopon, Agrecol, Target un Substral. Izbaudiet ātru un pieejamu piegādi, pērkot tiešsaistē no mums - mēs garantējam ērtu, uzticamu un apmierinošu pieredzi!

17.58