• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kalijų svogūnėliai, Zantedeschia

Kalijų svogūnėliai, taip pat žinomi kaip Zantedeschia, yra tikras lobis – įsitikinkite, kad jie turi vietą jūsų sode! Mūsų internetinė sodininkystės parduotuvė siūlo pačias nuostabiausias spalvotas Kalijų svogūnėlių veisles. Mes tiekiame aukščiausios kokybės sodinimo medžiagą, kurią gauname iš geriausių Olandijos ūkių. Naršykite mūsų asortimentą ir pasinaudokite galimybe įsigyti Kalijų svogūnėlius už specialią kainą!

Šie egzotiški, elegantiški gėlių svogūnėliai dažniausiai yra žinomi kaip pjovimo gėlės. Tačiau jūs taip pat galite pasiekti nuostabius rezultatus juos auginant erdvėse vazonuose ar saulėtose gėlių lovose. Grožitės rožinėmis, raudonomis, oranžinėmis, geltonomis ir baltomis Zantedeschia spalvomis! Jos žada gyvą ir džiugiai spalvingą vaizdą. Galbūt jus sužavės unikalūs kreminiai, violetiniai-balti ar net... gilios ebeno spalvos žiedai? Tokios veislės kaip Albomaculata, Picasso ir Schwarzwalder laukia jūsų pasirinkimo.

Pasinagrinėkite išsamius augalų aprašymus šioje kategorijoje ir užsisakykite savo Kalijų svogūnėlius iš patikimo šaltinio. Prisijunkite prie mūsų sodininkystės parduotuvės patenkintų klientų ir įsigykite stiprius, gausiai žydinčius augalus už prieinamą kainą. Tai tik keli paspaudimai!