• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toote filtrid

Hind
Värv
Läbimõõt
Kõrgus
Laius
Maht
Pikkus

Ürditaimede istikud ja potid

Investeerige meie suurepärastesse ürdipottidesse ja lillepottidesse, et muuta oma kodus asuv ürdiaed mitte ainult funktsionaalseks, vaid ka visuaalselt kauniks. Tutvuge meie laia ürdipottide ja lillepottide valikuga, mis on kõik saadaval meie veebipoe aiandusosakonnas. Valige erinevate trendikate disainide ja värvide hulgast, mis on kõik mugavalt selles kategoorias gruppeeritud. Tehke oma valik ja esitage tellimus, mitte kunagi kodust lahkumata!

Soovitame tugevalt meie klassikalisi kaussikujulisi potte ajatu terrakotavärvi kasutamiseks. Esmapilgul on neid peaaegu võimatu eristada savi toodetest - need sarnanevad väga originaaliga. Kui teie köök on kaasaegse disainiga, sobivad meie "Heca" kerged potid, mis on saadaval kõige trendikamates värvivalikutes, suurepäraselt. Teil on vabadus neid loovalt korraldada, luues mustreid nagu mesilaskärje struktuur. Alternatiivselt võite valida pikema aluse, mis võimaldab kasvatada rohkem ürte, või valida ainulaadse kolmepotilise ürdipoti. Nende jaoks, kes soovivad ruumi säästa ja samal ajal saavutada silmapaistvaid visuaalseid efekte, soovitame väga meie "Coubi" ripptüüpi ürdipotte!

Meie kollektsioonis on esmaklassilised potid, valmistatud kõrgeima kvaliteediga vastupidavatest ja vastupidavatest materjalidest, mis on saadaval online- ja postitellimuste jaoks. Tänu meie pikaajalisele koostööle juhtivate tootjatega saame pakkuda teile erakordseid ürdipotte ja lillepotte konkurentsivõimeliste hindadega. Tutvuge julgelt meie tootegaleriidega ja valige oma lemmikud - valik on tõesti hämmastav. Olete alati meie poes teretulnud!