• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toote filtrid

Hind
Värv
Läbimõõt
Kõrgus
Laius
Maht
Pikkus

Õues potid ja istutusmasinad

Otsite vastupidavaid Õues potte ja istutusmasinaid, mis teeniksid teid usaldusväärselt aastaid? Otsingud on läbi – tutvuge meie laia tootevalikuga! Meie Õues potid ja istutusmasinad kategooria pakub tooteid, mis on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, mis on vastupidavad päikesevalgusele, niiskusele ja külmale, tagades pika eluea. Pakume teile kõige moekamaid disaine ja vorme paljudes erinevates värvides!

Klassikaliste istutusmasinate austajatele soovitame soojalt “Terra” õuepoti seeriat, mis on saadaval nii terrakota kui ka antratsiithalli värvitoonis. See seeria hõlmab eraldiseisvaid, seina külge kinnitatavaid ja vihmaveerenni külge kinnitatavaid mudeleid. Need tooted sobivad suurepäraselt kokku teiste traditsiooniliste stiilidega õuepottidega, nagu näiteks “Roma” urnikujulised istutusmasinad, mis jäljendavad antiikset keraamikat. Eelistate innovatiivsemaid lahendusi? Glamuuristiili armastajad armastavad ümmargusi “Sahara” potte, mida kaunistab põnev muster, ja kõrget ümmargust “Makata Slim” potti sisestusega. Kui eelistate minimalistlikku stiili oma rõdule, siis meeldib teile ümmargune “Muna” pott, ruudukujuline “Juka” pott, kõrge ruudukujuline “Finezja” istutusmasin ja kõrge ümmargune “Lilia” pott. Kõik need anumad ühendavad endas lihtsuse ja kahtlematu elegantsi. Kui otsite vastupidavaid rõdukaste ja istutusmasinaid, siis “Venus” rõdukast, “Lamela” lillepott või 70 cm pikk “Agro” õue istutusmasin sobivad ideaalselt suurematele taimede istutustele. Et värskendada tagasihoidlikku kompositsiooni, valige “Bella” rõdukast võrgusilmaga viimistlusega, mis on saadaval erinevates värvitoonides, alates puhtast valgest kuni erksa fuksiaroosani. Lisaks valitud anuma tellimisele saate meie veebipoest tellida ka sobivaid aluseid/salve ja praktilisi rõdukasti/istutusmasina konksusid. Ärge unustage vaadata valmis paigaldatud “Lotos” ja “Begonia” rõdude komplekte. Samuti kutsume teid tutvuma rõdupiiretele kinnitatavate pottidega, mis pakuvad huvitavat alternatiivi ristkülikukujulistele kastidele ja istutusmasinatele. Meil on ka lai valik riputatavaid potte. “Stella” riputatav pott on poolringikujuline kauss, mis pakub suurepärast tausta langevate vartega petuuniatele. Kui soovite oma rõdukompositsioonile lisada kergust, kaaluge riputatava lillekorvi tellimist.

See on vaid osa sellest, mida meil on teile pakkuda! Garden Seeds Market pakub õuepotte sileda, mati, läikiva ja erinevate mustriliste viimistlustega, nagu näiteks punutud, nikerdatud, rotang ja reljeefne. Tellige kõige ilusamaid disaine soodsate hindadega, kasutage ära tasuta kohaletoimetamise võimalust ja nautige mugavat ja kiiret veebiostlemist ilma kodust lahkumata!