• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toote filtrid

Hind
Värv
Läbimõõt
Kõrgus
Laius
Pikkus

Taimealustassid ja -kandikud

Iga taimekasvataja teab, et alustassid ja kandikud on sama olulised kui potid. Kui olete tundnud, et sobiva alustassi või kandiku leidmine on keeruline, siis olete jõudnud õigesse kohta. Meie veebipood pakub laia valikut kvaliteetseid ja stiilseid alustasse ja kandikuid, mis sobivad erinevate pottide ja konteineritega.

Valikus on "Kolor" sarja mitmekülgne ja kerge ümar alustass, mis on saadaval erinevates värvitoonides nagu valge, beež ja lavendlisinine. Kõrgemate servadega "Elba" alustassid on ideaalsed vee lekkimise vältimiseks ja on saadaval mitmes suuruses. Suurematele pottidele nagu "Massive" pakume tugevaid ja vastupidavaid alustasse erinevates pruunides ja hallides toonides. Meie valikus on ka spetsiaalsed alustassid ja kandikud rõdu- ja terrassipottidele, samuti elegantsed ovaalsed alustassid hauaküünalde jaoks.

Ärge raisake aega ja energiat traditsioonilistes aiapoodides tuhlamisele. Meie veebipoest leiate kõik vajaliku kiirelt ja mugavalt. Kvaliteet ja stiil on vaid ühe kliki kaugusel. Tutvuge meie valikuga ja tehke oma valik juba täna!