• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toote filtrid

Hind
Värv
Läbimõõt
Kõrgus
Laius
Maht
Pikkus

Rippuvad potid

Rippuvad potid pakuvad suurepärast võimalust lillede kasvatamiseks kohtades, kus väidetavalt ei jätku piisavalt ruumi. Vaadake meie valikut rippuvate korvide, kausside ja pottide osas lähemalt, ja leiate kindlasti ühe, mis teile meeldib.

Garden Seeds Market saab teile pakkuda juhtivate tootjate parimatest parimaid valikuid rippuvate pottide osas. Paljude teiste hulgas saate tellida ümmargused "Ibiza" riputatavad potid, mille läbimõõt jääb vahemikku 16 kuni 25 cm, saadaval kõige moekamates värvides, erksamast mustikavärvilisest lillast tagasihoidliku, elegantse tumebeežini. Klassikalise elegantsi armastajad hindavad kahe- ja kolmetasandilisi terrakotavärvi "Roma" riputatavaid potte. Kui unistate suuremast kaskaadist petuuniatest, lobeliatest ja fuksiatest, kaaluge suurt traatraami riputatavat lillekorvi, mis on saadaval nii seinale monteeritava kui ka klassikalise keti versioonina. Selle õhuline struktuur sobib nii idülliliste kui ka maalähedaste korralduste jaoks ning kaasaegsete minimalistlike kujunduste jaoks. Metallist kolmekordne korv koos ümmarguste "Ibiza" pottidega pakub huvitavat alternatiivi traatkorvidele. See komplekt on ideaalne maitsetaimede ja kompaktsete, tihedate harjumustega taimede kasvatamiseks, näiteks hariliku närimiskummi, aia kannikeste ja punase salvei puhul. Pakume ka laia valikut rõdulõike ja lillepotte, mis saab paigaldada piiretele ja aedadele. Vaadake 60 cm "Lotos" rõdukomplekti. Teie rõdu ruumipuudus ei sunni teid kunagi uuesti kasvatatud lillede hulka piirama, tänu riputatavate pottide komplektile koos liikuva käru alusega. See konkreetne toode võimaldab teil luua ilusaid mitmetasandilisi kompositsioone.

Ülalnimetatud tooted moodustavad vaid väikese osa meie pakkumistest. Püüame teile igapäevaselt esitada parimate kvaliteetsete toodete laiima valikut. Tellige atraktiivsed riputatavad potid taskukohase hinnaga. Hoolime teie mugavusest ja seetõttu garanteerime taskukohase ja kiire kodukohaletoimetamise. Kutsume teid osturetkele, mis kindlasti toob teile palju rõõmu ja rahulolu!