• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Toote filtrid

Hind
Värv
Läbimõõt
Kõrgus
Laius
Maht

Orhideepotid ja potikered

Orhideepotid ja -ümbrised on hädavajalikud nende suurepäraste taimede kasvatamisel ja nõuetekohaseks hooldamiseks. Et teie orhideed kasvaksid tervelt, vajavad nad oma suurusele vastavaid anumaid, mis tagavad korraliku vee liikumise ja valguse kättesaadavuse. Võib-olla vajavad teie orhideed juba suuremaid potte või soovite neile pakkuda uusi ümbriseid, mis sobivad paremini teie interjööriga? Olenemata teie põhjusest, kutsume teid lahkesti sirvima meie sortimenti.

Meie veebipõhine aianduskauplus pakub orhideepotte „Coubi Dus“, „Coubi Duow“ ja „Coubi Dsto“, mis rõõmustavad harmooniliste vormide ja mitmekesiste värvidega. Orhideede kasvatamise nõud ei pea olema igavad ja värvusetud – valige roheliste, oranžide, roosade, lillade või siniste pottide vahel ning looge huvitav kontrast oma taimede õite värvidega. Kui teie orhideed ei vaja veel ümberistutamist, siis kaaluge uute potiümbriste soetamist meie poest üllatavalt taskukohaste hindadega. 12,5 cm „Orchidea“ ja 12,7 cm „Flora“ orhideepotiümbrised rõhutavad teie taimede ilu tänu nende elegantsetele vormidele ja erksatele värvidele. Kui eelistate läbipaistmatuid anumaid, kaaluge suurepärase 14,6 cm „Wenus“ orhideepotiümbrise soetamist. Kui teil on mitu sama suurusega taime, ühendage need üheks silmapaistvaks kompositsiooniks, kasutades pitsviimistlusega „Bella“ ümbrist ja „Wena“ või „Luna“ ümbriseid kahele orhideele.

Uurige lähemalt meie orhideepottide ja -ümbriste valikut. Meie kollektsioon hõlmab laias valikus disaine ja värve, mis sobivad igasuguste kompositsioonide jaoks. Me müüme ainult mainekatelt tootjatelt pärit tooteid ja tagame kõrge kvaliteedi ja suurepärase vastupidavuse kõigile taskukohase hinnaga. Veenduge ise juba täna!