• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Diametrs
Augstums
Platums
Apjoms
Garums

Garšaugu stādītāji un podi

Ieguldiet mūsu izcilajos garšaugu pušķos un podos, lai pārvērstu savu mājas garšaugu dārzu ne tik par funkcionālu vietu, bet arī par vizuāli ievērojamu. Izpētiet mūsu plašo garšaugu pušķu un podu klāstu, kas ir pieejami tieši šeit mūsu tiešsaistes dārzniecības veikalā. Izvēlieties no dažādām modes dizainu un krāsu izvēlēm, kas ir ērti grupētas šajā kategorijā. Izvēlieties un veiciet pasūtījumu, neizejot no savas mājas komforta!

Mēs stingri iesakām mūsu klasiskos bļodiņas formas podus klasiskajā terakotas krāsā. Pirmajā acu uzmetienā ir gandrīz neiespējami atšķirt tos no māla izstrādājumiem - tie ļoti līdzinās īstajiem. Ja jūsu virtuvei ir moderns dizains, mūsu vieglie "Heca" podi, kas ir pieejami pašreizējākajās krāsu izvēlēs, labi iederēsies. Jums ir brīvība tos radoši sakārtot, veidojot modeļus kā medus spalvas struktūra. Kā alternatīvu varat izvēlēties garāku trauku, kas ļauj audzēt vairāk garšaugu vai izvēlēties unikālu trīs podu garšaugu podi. Tiem, kuri vēlas ietaupīt vietu, vienlaikus sasniedzot ievērojamu vizuālo efektu, mēs stingri iesakām mūsu "Coubi" karājošos garšaugu podus!

Mūsu kolekcija piedāvā izcilus podus, kas izgatavoti no izturīgām, noturīgām augstākās kvalitātes materiāliem, pieejami tiešsaistes un pastu pasūtījumiem. Pateicoties ilgstošajai sadarbībai ar vadošajiem ražotājiem, mēs varam piedāvāt jums izcilus garšaugu pušķus un podus par konkurētspējīgām cenām. Droši pārlūkojiet mūsu produktu galerijas un izvēlieties savus favorītus - izvēles tiešām ir apbrīnojamas. Jūs vienmēr esat laipni mūsu veikalā!