• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Žolelių vazonai ir puodeliai

Investuokite į mūsų išskirtinius prieskoninių augalų puodus ir vazonus, kad performuotumėte savo namų prieskoninių augalų sodą ne tik kaip funkcionalią erdvę, bet ir vizualiai įspūdingą. Naršykite mūsų plačią prieskoninių augalų puodų ir vazonų asortimentą, visus prieinamus čia, mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje. Pasirinkite iš įvairių madingų dizainų ir spalvų, visus patogiai surinktus šioje kategorijoje. Pasirinkite ir pateikite savo užsakymą niekada neišeidami iš savo namų patogumų!

Labai rekomenduojame mūsų klasikinius dubenėlio formos puodus klasikinėje terakotos spalvoje. Pirmąja žvilgsniu beveik neįmanoma juos atskirti nuo molinės produkcijos - jie labai panašūs į tikrus. Jei jūsų virtuvė turi modernų dizainą, mūsų lengvieji "Heca" puodai, prieinami madingiausių spalvų pasirinkimui, puikiai įsilieja. Jūs turite laisvę kūrybiškai juos išdėstyti, formuodami raštelius panašius į medaus kiautą. Arba galite pasirinkti ilgesnį padėklą, kuris leidžia auginamoms daugiau prieskoninių augalų arba pasirinkti unikalų trijų puodų prieskoniniams augalams sodinimo įrenginį. Norintiems sutaupyti vietos ir tuo pačiu pasiekti pastebimus vizualinius efektus, labai rekomenduojame mūsų "Coubi" kabinamus prieskoninius augalų puodus!

Mūsų kolekcija pasižymi puodais, pagamintais iš atsparių ir ilgaamžių aukščiausios kokybės medžiagų, prieinamais internetiniams užsakymams ir paštu. Dėl ilgalaikio bendradarbiavimo su pirmaujančiais gamintojais galime pasiūlyti jums išskirtinius prieskoninių augalų puodus ir vazonus konkurencingomis kainomis. Drąsiai naršykite mūsų produktų galerijas ir pasirinkite savo mėgstamiausius - pasirinkimai tikrai nuostabūs. Visada laukiame jūsų mūsų parduotuvėje!