• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Kālija ziepes

Kālija ziepes ir lielisks, daudzfunkcionāls produkts, ko var dārzkopībā izmantot dažādos veidos. Tas palīdzēs ērti un ātri tīrīt dārza darbarīkus - dārza šķēres un šķēres, potēšanas nažus, grābekļus, lāpstas un citus instrumentus, kā arī podus, sēklu paplātes un karstās gultas. Šo tīrīšanas līdzekli var izmantot arī augu aizsardzībai. Vai vēlaties uzzināt vairāk informācijas? Mēs aicinām jūs turpināt lasīt un pārlūkot mūsu produktu izvēli!

Mūsu veikalā jūs nopirksit kālija ziepes lielos, viegli lietojamos slavenu ražotāju iepakojumos. Citu produktu starpā mēs iesakām Agrecol Kālija ziepes 500 ml pudelēs. To ir viegli uzklāt, pateicoties šķidrajai formai. Lai iegūtu 100% dabīgu, īpaši efektīvu tīrīšanas līdzekli, izšķīdiniet to siltā ūdenī. Kālija ziepju šķīdumu var izmantot arī augu lapu noslaukšanai - tā izrādās videi draudzīga metode cīņā ar tādiem kaitēkļiem kā laputīm, rupjmaizītēm un augļu lekaniju. Šeit piedāvātais produkts palielina arī vilkmi, līdz ar to palielina gan dabisko, gan ķīmisko augu putekļu noņemšanas efektivitāti ar aizsargājošiem līdzekļiem. Jūs veikalā iegādājaties efektīvas kālija ziepes par pieņemamu cenu ar ātru un uzticamu piegādi mājās. Apskatiet citus piedāvājumus, kurus mēs jums esam sagatavojuši. Pārsteidzīsim jūs ar interesantiem jaunajiem produktiem no Sanitārās higiēnas nodaļas un uzzināsim, kā jūs varētu vēl labāk rūpēties par savu dārzu.

Mēs aicinām jūs uz patīkamu, ērtu iepirkšanās braucienu uz mūsu dārza veikalu - mūsu devīze ir augsta kvalitāte par cenu, kas pieejama visiem!