• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kalio muilas

Kalio muilas yra puikus universalus produktas, kurį galima naudoti sode įvairiais būdais. Tai padės patogiai ir greitai išvalyti sodo įrankius - sodo žirkles ir žirkles, skiepijimo peilius, grėblius, semtuvus ir kitus įrankius, taip pat vazonus, sėjimo padėklus ir želdinius. Ši valymo priemonė taip pat gali būti naudojama augalų apsaugai. Domina daugiau informacijos? Kviečiame jus toliau skaityti ir naršyti po mūsų gaminių pasirinkimą!

Kalio muilą pirksite didelėse, žinomų gamintojų lengvai naudojamose pakuotėse mūsų parduotuvėje. Be kitų produktų, mes rekomenduojame „Agrecol“ kalio muilą 500 ml buteliuose. Tai lengva pritaikyti dėl savo skystos formos. Ištirpinkite jį šiltame vandenyje, kad gautumėte 100% natūralų, ypač efektyvų valymo įrankį. Kalio muilo tirpalas taip pat gali būti naudojamas augalų lapams nušluostyti - pasirodo, kad tai yra ekologiškas kovos su tokiais kenkėjais kaip amšadai, rupiniai ir vaisių lekaniumas būdas. Čia siūlomas produktas taip pat padidina sukibimą, todėl padidina natūralių ir cheminių augalų dulkių apsauginėmis priemonėmis efektyvumą. Jūs nusipirksite efektyvų kalio muilą už prieinamą kainą greitai ir patikimai pristatydami į namus mūsų parduotuvėje. Pažvelkite į kitus pasiūlymus, kuriuos jums paruošėme. Nustebinkime jus įdomiais naujais sanitarinės higienos skyriaus produktais ir sužinokime, kaip dar geriau galėtumėte prižiūrėti savo sodą.

Kviečiame jus į malonią, patogią apsipirkimo kelionę į mūsų sodo parduotuvę - aukšta kokybė už visiems prieinamą kainą yra mūsų devizas!