• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāles sēklas sausām vietām

Sausām vietām paredzētas zāles sēklas ir lieliska investīcija, lai audzētu zaļus un kuplus zālienā aizņemtus apgabalus saulainās vietās, kur parasti zāle izžūst vasaras karstuma laikā. Šajā kategorijā ir izvēlētas īpaši sausumam un ēnas trūkumam izturīgas zāliena sēklas. Iepazīstieties ar mūsu klāstu – noteikti atradīsiet tieši to, kas jums nepieciešams!

Vēlaties izveidot biezu zālienu uz sausa, nabadzīga ar barības vielām augsnes? Target saulainām vietām paredzētās Dakar zāliena sēklas ir ideāls jūsu izvēles variants. Mūsu veikalā piedāvātais zāliena sēklu maisījums ietver elitāras zāles šķirnes, kas dabiski labi aug sausās, saulainās vidēs. Trawnik Polski (Polijas Zāliens) Tuksnesis maisījums, kas paredzēts sausām vietām ar augstu garā rudzuļa proporciju, ir ideāls smilšainām augsnes un nodrošina teicamus rezultātus. Meklējat lielākus, ekonomiskus sēklu iepakojumus? Atklājiet mūsu plašo lielo, pieejamo zāliena sēklu iepakojumu klāstu sausām vietām. Mēs piedāvājam Oaza (Oāze) sēriju – zāliena sēklu izvēli sausām un saulainām zonām no Planta, un Watersaver maisījumu sausām vietām no Barenburg, abas pieejamas 5 kg iepakojumos. Mūsu piedāvātās sēklas ātri dīgst un aug par zāli ar dziļām, plaši izplatītām sakņu sistēmām, padarot tās ļoti izturīgas pret augstu temperatūru, ūdens trūkumu un cilvēku staigāšanu. Šīs īpašības nodrošina zaļu, paklāja veida zālienu pat vietās, kas šķiet nederīgas zālei.

Apmeklējiet mūsu tiešsaistes veikalu, lai iegādātos augstākās kvalitātes sēklas no vadošajiem ražotājiem, ar bezmaksas piegādi mājās. Izbaudiet konkurētspējīgas cenas, īpašos piedāvājumus un tiešsaistes iepirkšanās ērtības bez rindā stāvēšanas neērtībām!