• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lieli zāles sēklu iepakojumi

Vai jums irrodas grūtības atrast lielas zālienes sēklu iepakojumus? Vairs neskatieties tālāk! Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā plašāko dažādu zālienes sēklu maisījumu izvēli visām vajadzībām. Vai jūs meklējat zālienes, kas ir izturīgas pret apsmidzināšanu, lēni augošas šķirnes, izturīgas pret sausumu vai delikātas ornamentālās sugas, mēs piedāvājam visu, kas jums var būt nepieciešams! Izpētiet mūsu izvēli jau šodien!

Mēs piedāvājam lielas, 5 kg iepakojumus ar zālienes sēklām no vietējiem un starptautiskiem piegādātājiem. Mēs piedāvājam uzticamas zālienes sēklas no zīmoliem, piemēram, Barenburg, Planta un Target par ļoti konkurētspējīgām cenām. Ja meklējat zālienes sēklas, kas piemērotas dekoratīvām zālēm, kas arī iztur smagu kājnieku kustību, izvēlieties Pikniku - vispusīgu zālii mājas dārzam un pagalmiem vai Populāro Zālieni - minimālu kopšanas prasību un maksimālu izturību. Plānojat ierīkot sporta laukumu? Olimpia zālienes sēklas ir lieliska izvēle intensīvi lietotiem apgabaliem. Ēnainām vietām un parkiem ideāli piemērotas Planta Shadow Gazon, Park un Slow-growing Lawn šķirnes. Un saulainām vietām sējiet Dakaru, Oazu un Watersaver - šīs šķirnes paliek zaļas un dzīvotspējīgas pat karstākajās vasaras dienās. Turklāt mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā Reginas zālieni lielos XXL ekonomiskos iepakojumos, ar kuriem varat labot vairākas tukšas vietas!

Nekavējieties vairs: izvairieties no rindā stāvēšanas un smagu somu vilšanas, pasūtot lielus zālienes sēklu iepakojumus tiešsaistē ar bezmaksas piegādi uz mājām. Mēs jūs aicinām izbaudīt bezrūpīgu, ekonomisku tiešsaistes iepirkšanās pieredzi kopā ar mums!