• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Lauko vazonai ir dėžutės

Ieškote patvarių Lauko vazonų ir dėžučių, kurie tarnautų jums ilgai ir patikimai? Nebereikia ieškoti – naršykite mūsų plačiame asortimente! Mūsų Lauko vazonai ir dėžutės kategorija pasiūlo produktus, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, atsparių saulei, drėgmei ir šalčiui, užtikrinančių ilgaamžiškumą. Mes siūlome pačius madingiausius dizainus ir formas, prieinamas įvairiose spalvose!

Klasikinių sodinimo indų mėgėjams labai rekomenduojame “Terra” lauko vazonų seriją, kuri yra prieinama tiek terakotos, tiek antracito spalvose. Ši serija apima atskirus, sienai pritvirtintus ir lietaus vamzdynui pritvirtintus modelius. Šie gaminiai puikiai dera su kitais tradiciniu stiliumi atliktai lauko vazonais, tokiais kaip urnos formos “Roma” vazonai, kurie imituoja antikinę keramiką. Ar jums patinka inovatyvesni sprendimai? Glamūro stiliaus mėgėjai pamils apvalius “Sahara” vazonus su įdomiu raštu, ir iškilmingą aukštą apvalų “Makata Slim” vazoną su įdėklu. Jei norite minimalistiškai įrengti balkoną, apsvarstykite apvalų “Muna” vazoną, kvadratinį “Juka” vazoną, aukštą kvadratinį “Finezja” vazoną ir aukštą apvalų “Lilia” vazoną. Visi šie indai derina paprastumą su nepriekaištinga elegancija. Jei ieškote tvirtų balkono dėžučių ir vazonų, “Venus” balkono dėžutė, “Lamela” gėlių vazonas arba 70 cm ilgio “Agro” lauko vazonas, skirtas didesnėms gėlių grupėms, atitiks jūsų lūkesčius. Norėdami atgaivinti subtilią kompoziciją, rinkitės “Bella” balkono dėžutę su tinklelio apdaila, kuri prieinama įvairiose spalvose nuo šviesiai baltos iki ryškios fukcijos. Be to, galite užsisakyti atitinkamus padėklus ir praktiškus kabliukus balkono dėžutėms ir vazonams kartu su pasirinktu indu mūsų internetinėje parduotuvėje. Nepamirškite patikrinti paruoštų sumontuoti “Lotos” ir “Begonia” balkono rinkinių. Taip pat kviečiame pažvelgti į tvorai pritvirtintus vazonus, kurie yra įdomi alternatyva stačiakampiams vazonams ir dėžutėms. Taip pat turime daug pakabinamų vazonų. “Stella” pakabinamas vazonas yra panašus į pusiau apvalią dubenį, kuris puikiai tinka petunijoms su pakabinamais stiebais. Norint pridėti lengvumo jūsų balkono kompozicijai, užsisakykite pakabinamą gėlių krepšį.

Tai tik nedidelė dalis to, ką turime jums pasiūlyti! Garden Seeds Market siūlo lygius, matinius, blizganius ir įvairių raštų – pvz., pinti, kalami, ratano ir reljefiniai – lauko vazonus. Užsisakykite gražiausius dizainus už prieinamą kainą, pasinaudokite nemokamo pristatymo pasiūlymais ir mėgaukitės greitu apsipirkimu internetu neiseinant iš namų!