• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Diametrs
Augstums
Platums
Apjoms
Garums

Āra podi un stādītāji

Meklējat izturīgus Āra podus un stādītājus, kas jums kalpos uzticami ilgu laiku? Meklēšana ir beigusies – izpētiet mūsu plašo piedāvājumu! Mūsu Āra podi un stādītāji kategorija piedāvā produktus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret sauli, mitrumu un salu, nodrošinot produktu ilgmūžību. Mēs piedāvājam jums vismodernākos dizainus un formas, pieejamas visdažādākajās krāsās!

Klasiske stādītāju cienītājiem mēs īpaši iesakām “Terra” āra podu sēriju, kas pieejama gan terakotas, gan antracīta pelēkā krāsā. Šī sērija ietver gan atsevišķus, gan pie sienas, gan pie jumta notekcaurules piestiprināmus modeļus. Šie podi lieliski saskanēs ar citiem tradicionāli stilizētiem āra podiem, piemēram, ar “Roma” urnveida podiem, kas atdarina antīko keramiku. Vai jūs vēlaties kaut ko inovatīvāku? Glamūra stila piekritēji noteikti iemīlēs apaļos “Sahara” podus ar interesantu rakstu un reljefa augsto apaļo “Makata Slim” podu ar ieliktni. Ja jūsu balkons ir minimālistiskā stilā, jums noteikti patiks apaļais “Muna” pods, kvadrātveida “Juka” pods, augstais kvadrātveida “Finezja” stādītājs un augstais apaļais “Lilia” pods. Visi šie trauki apvieno vienkāršību un neapstrīdamu eleganci. Ja meklējat izturīgus balkona kastes un stādītājus, “Venus” balkona kaste, “Lamela” puķu stādītājs vai 70 cm gars “Agro” āra stādītājs lieliski piemēroti lielākiem augu kopumiem. Lai atspirdzinātu kādu vienkāršu kompozīciju, izvēlieties “Bella” balkona kasti ar režģa apdari, kas pieejama dažādās krāsās, sākot no spilgti baltas līdz koši fuksijas rozā. Papildus izvēlētajam podam mūsu interneta veikalā varat pasūtīt arī atbilstošus traukus/padus un praktiskas kastes/stādītāju āķus. Neaizmirstiet apskatīt gatavos “Lotos” un “Begonia” balkona komplektus, kas jau ir sagatavoti uzstādīšanai. Mēs arī aicinām jūs aplūkot margas piestiprināmus podus, kas ir interesanta alternatīva taisnstūra formā izgatavotiem podiem un stādītājiem. Mums ir plaša izvēle arī piekaramiem podiem. “Stella” piekaramais pods ir puslodveida bļodas formas un lieliski piestāv petūnijām ar karogveida stiebriem. Ja vēlaties piešķirt savai balkona kompozīcijai vieglumu, pasūtiet piekaramo puķu grozu.

Šis ir tikai neliels ieskats mūsu piedāvājumā! Garden Seeds Market piedāvā gludas, matētas, spīdīgas un ar dažādiem rakstiem – piemēram, pinumi, kalumi, ratana un reljefa – āra podus. Pasūtiet skaistākos dizainus par pieņemamām cenām, izmantojiet bezmaksas piegādes iespēju un ļaujieties ērtiem interneta pirkumiem, neizejot no mājām!