• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Diametrs
Augstums
Platums
Garums

Alus un paplātes

Katrs augu entuziasts zina, ka alus un paplātes ir tikpat svarīgas kā paši podi, kur aug jūsu mīļie augi. Ja esat domājuši, ka perfekta aluse vai paplāte, kas atbilst jūsu podam pēc izmēra, krāsas un formas, ir laikietilpīgs uzdevums, mēs jūs aicinām izpētīt mūsu tiešsaistes dārza veikalu! Mēs saprotam mūsu klientu vajadzības, un tāpēc piedāvājam plašu augstas kvalitātes alušu un paplāšu klāstu ar izmēriem no 9 līdz 33 cm (apaļajām alušām) un no 40 līdz 80 cm (taisnstūra alušām un paplātēm). Jūs varat mūs apmeklēt jebkurā laikā!

Mūsu pieejamais alus "Kolor" ir daudzpusīgs, viegls apaļš alus, kas piemērots lielākajai daļai podu. Jūs varat izvēlēties no dažādām krāsām, ieskaitot baltu, beige, piparmētru zaļu, pistāciju zaļu, levandu zilu vai ķiršu sarkanu - praktiski visu krāsu iespējas ir pieejamas. Ja jums nepieciešama apaļa koka raksta aluse "Elba" ar augstu malu, lai novērstu ūdens izplūšanu, mēs to piedāvājam dažādos izmēros un krāsās. Lielākiem podiem, piemēram, "Massive" podiem, mēs iesakām izturīgas aluses, kas ir pieejamas balts, mocca brūns, umbra, tumši brūns vai antracītu pelēka krāsa. Mums ir arī dziļas aluses, kas paredzētas "Agawa" podiem. Ja meklējat alušus vai paplātes balkona kastēm, mēs piedāvājam produktus, kas atbilst āra podiem "Agro" un "Venus", pieejamās krāsas, piemēram, terakota, brūna, tumši brūna un antracītu pelēka. Turklāt jūs atradīsiet elegantas ovālas aluses, kas mēra 40 un 44 cm, piemērotas kapa svecēm.

Nevirzieties laikā, meklējot pareizās aluses un paplātes tradicionālajos dārza veikalos un tirgos. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet pilnīgi piemērotu produktu, kas apmierinās visus jūsu prasības. Pasūtījums ir viena klikšķa attālumā. Iegādājieties augstas kvalitātes, izturīgas un vizuāli pievilcīgas aluses par pieņemamām cenām ar ekonomisku piegādi uz mājām. Tas ir tik vienkārši - izmēģiniet mūs tagad un kļūstiet par vienu no mūsu apmierinātajiem klientiem!