• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Kabantys puodai

Kabantys vazonai yra puikus būdas auginti gėles vietose, kur tariamai nėra pakankamai vietos. Atidžiau pažvelkite į mūsų pakabinamų krepšelių, dubenų ir puodų asortimentą ir tikrai rasite tokį, kuris jums patiks.

Sodo sėklų turgus gali pasiūlyti neprilygstamą pagrindinių gamintojų kabinamų puodų pasirinkimą. Tarp daugelio kitų galite užsisakyti apvalių „Ibiza“ pakabinamų vazonų, kurių skersmuo nuo 16 iki 25 cm, madingiausių spalvų, nuo ryškios mėlynių purpurinės iki silpnos, elegantiškos tamsiai smėlio spalvos. Klasikinės elegancijos mėgėjams patiks dviejų ir trijų lygių terakotos spalvos „romų“ pakabinami puodai. Jei svajojate apie didesnį kaskadinių petunijų, lobelijų ir fuksijų išdėstymą, užsisakykite didelį vielinių pakabinamų gėlių krepšį, kurį galima įsigyti tiek prie sienos montuojamos versijos, tiek su klasikine grandine. Jos ažūrinė struktūra tinka tiek idiliškoms, tiek kaimiškoms kompozicijoms, tiek moderniam, minimalistiniam dizainui. Metalinis trigubas krepšys su apvaliais „Ibizos“ puodais yra įdomi vielinių dubenėlių alternatyva. Šis rinkinys idealiai tinka auginti žoleles ir augalus, pasižyminčius kompaktišku, įtemptu įpročiu, pvz., Gėlėmis, sodo daigais ir skarmalais. Taip pat siūlome platų balkonų dėžių ir sodinamųjų, skirtų montuoti ant turėklų ir tvorų, pasirinkimą. Peržiūrėkite 60 cm „Lotos“ balkonų komplektą. Vietos trūkumas jūsų balkone niekada neprivers jūsų dar kartą apriboti užaugintų gėlių kiekio, nes kabamų vazonų komplektas su kilnojamuoju vežimėlio stovu. Šis konkretus produktas leis jums sukurti gražias daugiapakopes kompozicijas.

Aukščiau paminėti produktai sudaro tik mažą dalį mūsų pasiūlymo. Mes stengiamės kiekvieną dieną pristatyti kuo daugiau aukščiausios kokybės produktų. Užsisakykite patrauklių pakabinamų puodų už prieinamą kainą. Mes rūpinamės jūsų komfortu, todėl garantuojame prieinamą ir greitą pristatymą namo. Kviečiame jus į apsipirkimo turą, kuris neabejotinai suteiks daug džiaugsmo ir pasitenkinimo!

-10%
4.11 4.56
Pasiūlymas baigiasi
-10%
4.11 4.56
Pasiūlymas baigiasi
„Boardee Wall“ sieninis augalų puodas - 19,4 cm - pilkas antracito - -10%
4.45 4.95
Pasiūlymas baigiasi
„Boardee Hook“ pakabinamas augalų vazonas - 19,4 cm - akmuo pilkas - -10%
4.80 5.33
Pasiūlymas baigiasi
Pakabinamas gėlių vazonas su lėkštute - Ratolla - 22 cm - Umbra - -10%
6.48 7.20
Pasiūlymas baigiasi
Pakabinamas gėlių vazonas su lėkštute - Ratolla - 22 cm - Umbra - -10%
6.48 7.20
Pasiūlymas baigiasi
Vielinis gėlių pakabinamas krepšelis - 25 cm - -10%
6.76 7.51
Pasiūlymas baigiasi
Pakabinamas gėlių vazonas su lėkštute - Ratolla - 24 cm - Baltas - -10%
7.96 8.85
Pasiūlymas baigiasi