• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Kabantys puodai

Kabantys puodai yra puikus būdas auginti gėles vietose, kuriose, teigiama, trūksta pakankamai vietos. Atidžiau pažvelkite į mūsų pasiūlymą kabinti krepšius, dubenis ir puodus, ir tikrai rasite tokią, kuri jums patinka.

Garden Seeds Market gali pasiūlyti jums nepalyginamą pasirinkimą kabantyse puoduose iš pirmaujančių gamintojų. Tarp kitų daiktų, galite užsakyti apvalius "Ibiza" kabantys puodus, jų skersmuo nuo 16 iki 25 cm, prieinamus madingiausiomis spalvomis, nuo ryškios mėlynos spalvos iki subtilios, elegantiškos tamsiai beige spalvos. Klasikinės elegancijos mylėtojai vertins du ir tris lygio terakotos spalvos "Roma" kabantyse puodus. Jei svajojate apie didesnę petunių, lobelijų ir fuksijų kaskados kompoziciją, svarstykite apie didelį metalinį kabantį gėlių krepšį, prieinamą tiek sienai montuoti, tiek su klasikiniu grandininio tipo tvirtinimu. Jo atvirasis dizainas tinka tiek idiliškoms ir rustikiškoms kompozicijoms, tiek moderniems, minimalistiniams dizainams. Metalinis trijų puodų rinkinys su apvaliais "Ibiza" puodais siūlo įdomią alternatyvą metaliniams dubeniams. Šis rinkinys puikiai tinka auginant žoleles ir augalus su kompaktišku, krūmeliu augimo įpročiu, pvz., "Flossflowers", sodinukai ir šalavijai. Taip pat siūlome platesnį balkonų dėžučių ir gėlių puodų pasirinkimą, kurie gali būti tvirtinami ant gelžvamzdžių ir tvorų. Apžiūrėkite 60 cm "Lotos" balkonų rinkinį. Jūsų balkono erdvinė stoka niekada neprivers jūsų vėl apriboti augintų gėlių skaičių, dėka kabantys puodai su perkeliamu vežimu. Šis konkretus produktas leidžia jums kurti gražias daugiausio lygio kompozicijas.

Aukščiau minėti produktai sudaro tik mažą dalį mūsų pasiūlymo. Mes stengiamės jums pateikti didžiausią išskirtinių produktų pasirinkimą kiekvieną dieną. Užsisakykite patrauklius kabantyse puodus už prieinamą kainą. Mes rūpinamės jūsų patogumu ir todėl garantuojame prieinamą ir greitą pristatymą namo. Kviesime jus į apsipirkimo turą, kuris be abejo jums privers daug džiaugsmo ir pasitenkinimo!