• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Diametrs
Augstums
Platums
Apjoms
Garums

Piekārtie podi

Piekārtie podi piedāvā lielisku veidu, kā audzēt ziedus vietās, kur uzskata, ka vieta ir nepietiekama. Rūpīgi izskatieties mūsu piedāvāto piekārto grozu, bļodiņu un podu klāstu, un jūs noteikti atradīsiet kādu, kas jums patīk.

Garden Seeds Market var piedāvāt jums bezsalīdzināmu izvēli no vadīgajiem ražotājiem piedāvātiem piekārtiem podiem. Starp daudziem citiem, jūs varat pasūtīt apaļus piekārtus podus "Ibiza", ar diametru no 16 līdz 25 cm, pieejamos vismodīgākajos krāsu toņos, no dzīvīgas zilganās līdz pasmēļotai, eleganta tumši beige krāsa. Klasiskās elegances piekritēji novērtēs divu un trīs līmeņu terakotas krāsas piekārtos podus "Roma". Ja jūs sapņojat par lielāku petūniju, lobēliju un fuksiju kaskādes kompozīciju, izvēlieties lielu metāla piekārtu ar apaļiem podiem "Ibiza", pieejamu gan sienas uzstādīšanai, gan ar klasisku ķēdes versiju. Tā atvērto struktūru lieliski papildina gan idiliski, gan rustikāli aranžēti darbi, gan arī moderni, minimālistiski dizaini. Metāla trīskāršais grozs ar apaļiem podiem "Ibiza" piedāvā interesantu alternatīvu metāla bļodām. Šis komplekts ir ideāls garšaugu un kompaktiem, krūmveida paradumiem raksturīgiem augiem, piemēram, sējmaisījumu, dārza vijolītēm un sarkano salviju. Mēs piedāvājam arī plašu izvēli balkonu kastēm un podiem, kas var tikt uzstādīti uz sētas un žogiem. Apskatiet 60 cm "Lotos" balkonu komplektu. Jūsu balkona trūkums nekad vairs nevienu spiedīs ierobežot augu skaitu, pateicoties piekārtiem podiem ar pārvietamu ratiņu statīvu. Šis īpašais produkts ļauj jums veidot skaistas daudzlīmeņu kompozīcijas.

Iepriekš minētie produkti veido tikai nelielu daļu no mūsu piedāvājuma. Mēs cenšamies jums piedāvāt plašāko izvēli no augstas kvalitātes produktiem katru dienu. Pasūtiet pievilcīgus piekārtos podus par pieņemamu cenu. Mums rūp jūsu ērtības, tāpēc mēs garantējam pieņemamu un ātru piegādi uz mājām. Mēs aicinām jūs uz iepirkšanās tūru, kas bez šaubām jums radīs daudz prieka un apmierinātības!