• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Diametrs
Augstums
Platums
Apjoms

Orhideju podi un podu apvalki

Orhideju podi un podu apvalki ir nepieciešami, lai audzētu un pienācīgi kopētu šos krāšņos augus. Lai jūsu orhidejas augtu veselīgas, tām ir nepieciešami trauki, kas atbilst to izmēram, nodrošina pienācīgu ūdens cirkulāciju un gaismas pieeju. Varbūt jūsu orhidejām jau ir vajadzīgi lielāki podi, vai arī jūs vēlētos tās iekļaut jaunos apvalkos, kas labāk papildina jūsu interjera dizainu? Neatkarīgi no jūsu iemesla, mēs sirsnīgi aicinām jūs izpētīt mūsu klāstu.

Mūsu tiešsaistes dārzkopības veikals piedāvā orhideju podus “Coubi Dus”, “Coubi Duow” un “Coubi Dsto”, kas pazīstami ar saviem harmoniskajiem veidiem un plašu krāsu gammu. Orhideju traukiem nav jābūt garlaicīgiem vai bezkrāsainiem - izvēlieties zaļus, oranžus, rozā, violetus vai zilus podus un radiet aizraujošu kontrastu ar jūsu augu ziedu krāsām. Ja jūsu orhidejas vēl nav gatavas pārstādīšanai, apsveriet jaunu podu apvalku iegādi mūsu veikalā par pārsteidzoši pieņemamām cenām. 12,5 cm “Orchidea” un 12,7 cm “Flora” orhideju podu apvalki uzsver jūsu augu skaistumu ar to eleganto formu un spilgto krāsu palīdzību. Ja dodat priekšroku necaurspīdīgiem traukiem, apsveriet iespēju izvēlēties izcilu 14,6 cm “Wenus” orhideju podu apvalku. Ja jums ir vairāki vienāda izmēra augi, apvienojiet tos vienā spilgtā kompozīcijā, izmantojot “Bella” apvalku ar mežģīņu apdari, un “Wena” vai “Luna” apvalkus divām orhidejām.

Uzziniet vairāk par mūsu orhideju podu un podu apvalku klāstu. Mēs piedāvājam plašu dizainu un krāsu izvēli, kas piemērota dažādiem interjeriem. Mēs pārdodam tikai uzticamu ražotāju produktus un garantējam augstu kvalitāti un lielisku izturību par cenām, kas pieejamas visiem. Pārliecinieties paši jau šodien!

4.40
4.40
4.40
4.40