• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Tomas

Orchidėjų puodai ir vazonų padėkliukai

Orchidėjų puodai ir puodų apvalkalai yra būtini šių nuostabių augalų auginimui ir tinkamai priežiūrai. Kad Jūsų orchidėjos augtų sveikai, joms reikia tinkamų dydžio talpų, kurios užtikrina tinkamą vandens apytaką ir prieigą prie šviesos. Galbūt Jūsų orchidėjoms jau reikia didesnių puodų, arba galbūt norėtumėte jas išdėstyti naujuose apvalkaluose, kurie geriau atitinka Jūsų interjero spalvų gamą? Bet koks Jūsų motyvas būtų, kviečiame naršyti mūsų asortimentą.

Mūsų internetinė sodo prekių parduotuvė siūlo „Coubi Dus“, „Coubi Duow“ ir „Coubi Dsto“ orchidėjų puodus, kurie džiugina harmoningais formų ir spalvų deriniais. Orchidėjų puodai nereikšmingi arba bespalviai – pasirinkite iš žalios, oranžinės, rožinės, violetinės ar mėlynos spalvos puodų ir sukurti įdomią spalvų kontrastą su Jūsų augalų gėlių spalvomis. Jei Jūsų orchidėjoms dar nereikia persodinti, apsvarstykite galimybę įsigyti naujus puodų apvalkalus mūsų parduotuvėje už prieinamą kainą. 12,5 cm „Orchidea“ ir 12,7 cm „Flora“ puodų apvalkalai pabrėš Jūsų augalų grožį dėl savo elegantiškų formų ir ryškių spalvų. Jei mėgstate neperšviečiamus puodus, apsvarstykite nuostabią 14,6 cm „Wenus“ puodų apvalkalą. Jei turite keletą panašaus dydžio augalų, sujunkite juos į vieną nuostabų ansamblį naudodami „Bella“ apvalkalą su kanteliu ir „Wena“ ar „Luna“ apvalkalus dviem orchidėjoms.

Sužinokite daugiau apie mūsų orchidėjų puodų ir puodų apvalkalų pasiūlymą. Mes siūlome platų dizaino ir spalvų asortimentą, tinkamą įvairioms kompozicijoms. Mes pardavinėjame tik garsių gamintojų produktus ir garantuojame aukštą kokybę ir puikią ilgaamžiškumą už prieinamą kainą. Įsitikinkite patys jau šiandien!

4.40
4.40
4.40
4.40