• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis

Orchidėjų puodai ir vazonų padėkliukai

Orchidėjų puodai ir vazonų apvalkalai yra būtini auginant ir tinkamai rūpinantis šiais nuostabiais augalais. Norint, kad jūsų orchidėjos sveikai augtų, reikia konteinerių, kurie atitiktų jų dydį, užtikrintų tinkamą vandens cirkuliaciją ir galimybę patekti į šviesą. Ar manote, kad jūsų orchidėjoms jau reikia didesnių vazonų? O gal norėtumėte jiems pateikti naujų korpusų, kurie geriau papildytų jūsų interjero išdėstymą? Nepaisant to, kokių priežasčių turite, maloniai kviečiame pasižvalgyti po mūsų asortimentą.

Internetinėje sodo parduotuvėje galite rasti orchidėjų vazonėlius „Coubi Dus“, „Coubi Duow“ ir „Coubi Dsto“, kurie džiugina harmoningomis formomis ir įvairiomis spalvomis. Tara orchidėjoms augti neturi būti nuobodu ir bespalvė - rinkitės iš žalio, oranžinio, rožinio, violetinio ar mėlyno vazonėlio ir sukurkite intriguojantį kontrastą su jūsų augalų gėlių spalva. Jei jūsų orchidėjoms dar nereikia persodinti, mūsų parduotuvėje įsigykite jiems naujų puodų apvalkalų už stebėtinai prieinamą kainą. 12,5 cm ilgio „Orchidea“ ir 12,7 cm „Flora“ orchidėjų vazonai žymės jūsų augalų grožį dėl jų elegantiškos formos ir ryškių spalvų. Jei norite nepermatomų talpyklų, atsižvelkite į puikų 14,6 cm „Wenus“ orchidėjų vazoną. Jei turite kelis panašaus dydžio augalus, sujungkite juos į vieną akinančią kompoziciją dėka „Bella“ apvalkalo su nėrinių apdaila ir „Wena“ arba „Luna“ apvalkalų dviem orchidėjoms.

Sužinokite daugiau apie orchidėjų vazonų ir vazonų apvalkalų pasirinkimą. Mes siūlome platų asortimentą dizaino ir spalvų, tinkančių prie visų dekoracijų rūšių. Mes parduodame tik garsių gamintojų gaminius ir garantuojame aukštą kokybę ir puikų patvarumą už visiems prieinamą kainą. Leiskite mums įtikinti jus šiandien!