• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Lumelabidad

Meie e-pood pakub teile lumelabidasid ja käsitsi adrasid konkurentsivõimelise hinnaga ja esmaklassilise kvaliteedigarantiiga. Tellige tööriistad, mis hõlbustavad teie tööd ja kestavad hooaegade vältel. Ärge laske talvel teid üllatada!

Te pole kindel, kuidas läheneda õige, kvaliteetse lumekoristaja või käsitsi adra valimisele? Soovitame alustada nende valmistamiseks kasutatud materjalide ning peade suuruse ja kuju kontrollimisega. Käepärane metallkinnitusega 45 cm pikkune lumekorpus võimaldab ühe käiguga eemaldada paksu lumekihi ka siis, kui lumi on märg ja raske. See toode on valmistatud kergest plastist, kuid tänu metallist teritatud alumisele servale on see vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja kogub tõhusalt külmunud, kõva lund ja jääd. Kas vajate midagi laiema peaga? Suuremate alade lume koristamiseks ei tööta miski paremini kui meie poes taskukohase hinnaga käsitsi lumesahk 79 cm x 45 cm. Suur pea pind tagab laia tööulatuse ja tõhusa töö ning kuna tööriist on varustatud topeltkäepidemega, on seda lihtne suunata. See on ideaalne vahend lumel sõiduteede, kõnniteede ja laiade teede puhastamiseks. Vaata järgi!

Tellige lumekorpus või käsitsi lumesahk ning kõnniteede ja sõiduteede lumest puhastamisel hoolitsege oma tervise ja töömugavuse eest. Teie mugavus ja mugavus on meie peamised prioriteedid. Seetõttu pakume kiiret ja taskukohast kojuvedu. Tutvuge tasuta saatmise tingimustega ja säästke veelgi rohkem. Kutsume teid rahuldavale ostureisile!