• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lumelabidad

Meie veebipood pakub konkurentsivõimeliste hindadega laia valikut lumelabidasid ja käepidemeid kvaliteedigarantiiga. Tellige tööriistad, mis lihtsustavad talvist tööd ja kestavad mitu hooaega. Ärge laske talvel end üllatada!

Kas te ei ole kindel, kuidas valida õige, kõrge kvaliteediga lumelabidas või käepide? Soovitame alustada kontrollimisega, millistest materjalidest need on valmistatud, samuti pea suurust ja kuju. Näiteks mugav 45 cm lumelabidas metallist äärega võimaldab kiiresti eemaldada paksu lumekihi, isegi kui lumi on märg ja raske. See toode on valmistatud kergest, kuid vastupidavast plastikust, ja tänu teravale metallalusele on see vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja kogub tõhusalt külmutatud kõva lund ja jääd. Kas vajate midagi laiema peaga? Mitte miski ei sobi paremini kui Käsi lumepuhur 79 cm x 45 cm, mis on saadaval taskukohase hinnaga meie poes. Suur pea pind tagab laia kasutusala ja tõhusa töö, ning kahekordse käepideme disain muudab selle suunamise lihtsaks. See on ideaalne tööriist lumest puhastamiseks sissesõitudelt, kõnniteedelt ja laiadel radadel. Kontrollige seda kohe!

Tellige lumelabidas või käepide ja hoolitsege oma tervise ja töömugavuse eest, kui puhastate lund sissesõitudelt ja kõnniteedelt. Teie mugavus ja kättesaadavus on meie peamised prioriteedid. Seetõttu pakume kiiret ja taskukohast kohaletoimetamist koju. Vaadake tasuta saatmise tingimusi ja säästke veelgi rohkem. Kutsume teid soojalt nautima rahuldustpakkuvat ostukogemust koos meiega!