• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sniega lāpstas

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu sniega lāpstas un rokas plūdu izvēli par konkurences spējīgām cenām, ar augstas kvalitātes garantiju. Pasūtiet instrumentus, kas atvieglos jūsu ziemas darbus un kalpos vairākiem gadiem. Nepieļaujiet, lai ziemā jūs pārsteidz!

Vai jums nav skaidrs, kā izvēlēties pareizu, augstas kvalitātes sniega lāpstu vai roku plūdi? Mēs iesakām sākt ar pārbaudi, no kādiem materiāliem tie ir izgatavoti, kā arī galvu lielumu un formu. Piemēram, ērta 45 cm sniega lāpsta ar metāla locītavu ļauj ātri noņemt biezu sniega slāni, pat tad, ja sniegs ir slapjš un smags. Šis produkts ir izgatavots no viegla, taču izturīga plastmasas, un, pateicoties asajai metāla apakšējai malai, tas ir izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem un efektīvi savāc saldētu, cietu sniegu un ledus. Vai jums vajag kaut ko ar plašāku galvu? Nekas neder labāk nekā Rokas sniega plūdis 79 cm x 45 cm, kas ir pieejams pieņemamā cenā mūsu veikalā. Lielā galvas virsma nodrošina plašu darbības jomu un efektīvu darbu, un, tā kā rīks ir aprīkots ar divkāršu rokturiem, to ir viegli vadīt. Tas ir ideāls rīks, lai notīrītu sniegu no iebrauktuves, trotuāriem un plašiem ceļiem. Pārbaudiet to tagad!

Pasūtiet sniega lāpstu vai roku sniega plūdi un rūpējieties par savu veselību un darba komfortu, tīrot iebrauktuves un trotuārus no sniega. Jūsu komforts un ērtība ir mūsu galvenās prioritātes. Tāpēc mēs piedāvājam ātru un pieejamu piegādi uz mājām. Pārbaudiet bezmaksas piegādes nosacījumus un ietaupiet vēl vairāk. Jūs esat sirsnīgi aicināti baudīt apmierinošu iepirkšanās pieredzi kopā ar mums!