• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sniega lāpstas

Mūsu tiešsaistes veikals nodrošina jums sniega lāpstas un arklus par konkurētspējīgām cenām un augstākās kvalitātes garantiju. Pasūtiet rīkus, kas atvieglos jūsu darbu un būs derīgi sezonām. Neļauj ziemai pārsteigt!

Vai nezināt, kā izvēlēties pareizo, augstas kvalitātes sniega lāpstu vai rokas arklu? Mēs iesakām sākt ar to izgatavošanas materiālu, kā arī galvu izmēra un formas pārbaudi. Parocīgais 45 cm sniega lāpsta ar metāla armatūru ļauj ar vienu kustību noņemt biezu sniega kārtu pat tad, kad sniegs ir slapjš un smags. Šis produkts ir izgatavots no vieglas plastmasas, tomēr, pateicoties metāla, asinātai apakšējai malai, tas ir izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem un efektīvi savāc sasalušu, cietu sniegu un ledu. Vai jums ir nepieciešams kaut kas ar plašāku galvu? Nekas nedarbojas labāk, ja tiek notīrīts sniegs lielākiem laukumiem, nekā rokas sniega arkls 79 cm x 45 cm, kas mūsu veikalā ir pieejams par pieņemamu cenu. Liela galvas virsma nodrošina plašu darbības diapazonu un efektīvu darbu, un, tā kā rīks ir aprīkots ar dubultu rokturi, to ir viegli virzīt. Šis ir ideāls līdzeklis sniega piebraucamo ceļu, ietvju un plato ceļu tīrīšanai. Pārbaudiet to!

Pasūtiet sniega lāpstu vai sniega arklu ar rokām un rūpējieties par savu veselību un darba komfortu, attīrot ietves un brauktuves no sniega. Jūsu ērtība un ērtības ir mūsu galvenās prioritātes. Tāpēc mēs piedāvājam ātru un pieejamu piegādi mājās. Iepazīstieties ar bezmaksas sūtīšanas noteikumiem un ietaupiet vēl vairāk. Mēs laipni aicinām jūs uz apmierinošu iepirkšanās tūri!