• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sniego semtuvai

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platus sniego šluotų ir rankinės plugo pasirinkimą konkurencingomis kainomis ir premijų kokybės garantija. Užsisakykite įrankius, kurie palengvins jūsų darbą ir tarnaus keletą sezonų. Nepalikite žiemos jus nustebinti!

Nežinote, kaip pasirinkti tinkamą, aukštos kokybės sniego šluotą ar rankinį plugą? Rekomenduojame pradėti nuo tikrinimo, iš kokios medžiagos jie pagaminti, taip pat galvų dydžio ir formos. Pavyzdžiui, patogus 45 cm sniego šluotas su metaliniu įpjovu leidžia greitai pašalinti storą sniego sluoksnį, net tada, kai sniegas yra drėgnas ir sunkus. Šis produktas pagamintas iš lengvo plastiko, tačiau dėl aštrios metalinės apatinės krašto jis atsparus mechaniniam pažeidimui ir efektyviai surinko sustingusį, kietą sniegą ir ledą. Ar jums reikia kažko su platesne galva? Nieko geriau nei 79 cm x 45 cm Rankinė sniego plugą, kuris prieinamas prieinama kaina mūsų parduotuvėje, nėra. Didelė galvos paviršius užtikrina platesnį veikimo diapazoną ir efektyvų darbą, o dvigubas rankenos dizainas palengvina nukreipimą. Tai idealus įrankis valyti sniegą nuo privačių kelio atšakų, šaligatvių ir platus takus. Patikrinkite jį dabar!

Užsisakykite sniego šluotą arba rankinį sniego plugą ir rūpinkitės savo sveikata ir darbo komfortu valant šaligatvės ir privačius kelius nuo sniego. Jūsų komfortas ir patogumas yra mūsų pagrindinės prioritetinės užduotys. Todėl siūlome greitą ir prieinamą namų pristatymą. Patikrinkite nemokamo pristatymo sąlygas ir sutaupykite dar daugiau. Maloniai kviečiame mėgautis malonia apsipirkimo patirtimi su mumis!