• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Sniego semtuvai

Mūsų internetinėje parduotuvėje konkurencingomis kainomis ir aukščiausios kokybės garantija yra sniego semtuvai ir rankiniai plūgai. Užsisakykite įrankių, kurie palengvins jūsų darbą ir tarnaus sezonus. Neleisk žiemai tavęs nustebinti!

Nesate tikri, kaip pasirinkti tinkamą, aukštos kokybės sniego semtuvą ar rankinį plūgą? Mes rekomenduojame pradėti nuo jų pagaminimo medžiagų ir galvučių dydžio bei formos tikrinimo. Patogus 45 cm sniego semtuvas su metaline armatūra leidžia vienu judesiu pašalinti storą sniego sluoksnį, net tada, kai sniegas šlapias ir sunkus. Šis produktas pagamintas iš lengvo plastiko, tačiau dėl metalinio, paaštrinto apatinio krašto yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir efektyviai kaupia sušalusį, kietą sniegą ir ledą. Ar jums reikia kažko su platesne galva? Didesniame sniego valyme nieko nėra geriau nei rankinio sniego valytuvas 79 cm x 45 cm, kurį už prieinamą kainą galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Didelis galvos paviršius užtikrina platų veikimo diapazoną ir efektyvų darbą, o kadangi įrankis turi dvigubą rankeną, jį lengva nukreipti. Tai yra ideali priemonė nuvalyti sniego važiuojamąsias dalis, šaligatvius ir plačius takus. Pasižiūrėk!

Užsisakykite sniego semtuvą ar rankinį sniego valytuvą ir pasirūpinkite savo sveikata bei darbo komfortu valant šaligatvius ir važiuojamąsias dalis nuo sniego. Jūsų patogumas ir patogumas yra svarbiausi mūsų prioritetai. Todėl mes siūlome greitą ir prieinamą pristatymą namo. Peržiūrėkite nemokamo gabenimo sąlygas ir sutaupykite dar daugiau. Maloniai kviečiame į pasitenkinimą keliaujančią ekskursiją!