• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis

Padėklai ir padėkliukai

Kiekvienas augalų entuziastas žino, kad padėklai ir padėkliukai yra lygiai taip pat svarbūs kaip ir patys augalų puodai. Jei kada nors galvojote, kad rasti tobulą padėklą ar padėkliuką, kuris atitiktų jūsų puodą pagal dydį, spalvą ir formą, yra laiko reikalaujantis uždavinys, kviečiame jus išbandyti mūsų internetinį sodo parduotuvę! Mes suprantame mūsų klientų poreikius, todėl siūlome platų aukštos kokybės padėklų ir padėkliukų asortimentą, dydžiais nuo 9 iki 33 cm (apvalūs padėklai) ir nuo 40 iki 80 cm (stačiakampiai padėklai ir padėkliukai). Nenustebkite mus aplankyti bet kuriuo metu!

Mūsų prieinamas "Kolor" padėklas yra universalus, lengvas apvalus padėklas, tinkantis daugumai puodų. Galite pasirinkti iš įvairių spalvų, įskaitant baltą, šviesiai ruda, mėtų žalią, pistacijų žalią, levandų mėlyną arba vyšnių raudoną - turime praktiškai visas spalvų galimybes. Jei jums reikia apvalaus medžio rašto "Elba" padėklo su aukštu kraštu, kad būtų užkirstas kelias vandens išsiliejimui, siūlome jį įvairiuose dydžiuose ir spalvose. Didesnėms talpykloms, tokios kaip "Massive" puodai, rekomenduojame tvirtus padėklus, kuriuos galima gauti baltos, šviesiai rudos, umbros, tamsiai rudos arba juodos spalvos. Taip pat turime gilias padėklus, skirtus "Agawa" puodams. Jei ieškote padėklų ar padėkliukų balkoniniams dėžėms, siūlome produktus, kurie atitinka lauko puodus "Agro" ir "Venus", kuriuose yra tokios spalvos kaip terakota, ruda, tamsiai ruda ir juoda. Be to, čia rasite elegantiškų ovalių padėklų, kurie yra 40 ir 44 cm aukščio, žvakėms.

Nenaudokite savo laiko be pabaigos ieškodami tinkamų padėklų ir padėkliukų tradicinėse sodo parduotuvėse ir turguose. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite puikų produktą, kuris atitiks visus jūsų poreikius. Užsakymas yra vos vieno paspaudimo nutolusi. Įsigykite aukštos kokybės, ilgaamžius ir gražiai atrodančius padėklus už prieinamą kainą su ekonomišku namų pristatymu. Tai labai paprasta - išbandykite mus dabar ir tapti vienu iš mūsų patenkintų klientų!