• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Apvalūs vazonai

Mūsų internetinė sodininkystės parduotuvė siūlo platų Apvalių Vazonų pasirinkimą, kuris puikiai papildys jūsų interjero aranžavimą, net jei renkatės tradicinį, modernų ar minimalistinį dizainą. Mūsų produktai sukurti patenkinti visus jūsų poreikius, garantuodami tiek funkcionalumą, tiek estetinį patrauklumą.

Apvalūs vazonai yra amžinas klasikas sodo ir namų dekoro srityje. Šie malonūs, lengvai valomi konteineriai harmoningai įsilieja į įvairius interjerus, reikšmingai išryškindami aukštų, tiesių ar krūmokšnių augalų dekoratyvinę vertę.

Jeigu pageidaujate, kad jūsų gėlės taptų dėmesio centre jūsų kompozicijose, pasirinkite paprastus, be puošnių vazonus iš mūsų kolekcijos. Mūsų Apvalių Vazonų kategorijoje rasite įvairių spalvų ir dydžių vazonus.

Naršykite per mūsų "Toscana", "Ibiza", "Fiolek" ir "Coubi" produktų linijas ir atraskite nuostabius pastelinius vazonus - šviesiai pilką, bežinę, kreminei baltą, kapučino, šviesiai mėlyną, pastelinę geltoną, persikinę, levandų mėlyną, taip pat ryškias spalvas, tokias kaip fuksijos rožinė, karmazinai raudona ir alyvmedžio žalia. Jei ieškote universalių, visada madingų spalvų, siūlome vazonus akmens pilka, terakotos ir antracito spalvomis.

Mūsų Apvalių Vazonų kategorijoje klientai, ieškantys unikalių dizaino sprendimų, turėtų atkreipti dėmesį į tokias parinktis kaip “Sahara Petit” ir “Malwa” (su iškalotu raštu), “Ratolla” (su ratano pynimu), puikusis “Nitly” (atvaizduojantis pintus darbus), ir “Magnolia Jersey” (su megztiniu paviršiumi). Jei jums reikalingi aukšti vazonai, skirti padėti ant grindų, “Lofly Slim” ir “Lilia” puikiai tinka. Be to, mes siūlome apvalius perforuotus vazonus (“Lace” ir “City” produktų linijos) ir tiesius, paprastus vazonus serijoje “Aruba”.

Visi šios kategorijos produktai pagaminti iš tvirto, aukštos kokybės plastiko; čia neradote nieko, kas pagaminta iš plono, pigaus plastiko. Taip pat norime pristatyti jums gražius ir tvirtus lauko vazonus “Terra” ir “Agawa”, kurie atlaiko lietų, saulę ir šaltį. Yra prieinami derantys padėklai įvairiose spalvose ir dydžiuose, ir mes siūlome paruoštus vazonų ir padėklų rinkinius už itin prieinamą kainą.

Mes šiltai kviečiame jus naršyti mūsų kolekciją ir garantuojame, kad esame padarę viską, kad jūsų augalams verti produktai būtų atidžiai parinkti!