• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Diametrs
Augstums
Platums
Apjoms
Garums

Apaļie podi

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā izvēli Apaļiem Podiņiem, kas lieliski papildinās jūsu interjera kompozīcijas, neatkarīgi no tā, vai jums patīk tradicionāls, mūsdienīgs vai minimālistisks dizains. Mūsu produkti ir radīti, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības un piedāvātu gan funkcionalitāti, gan estētisku pievilcību.

Apaļie Podiņi ir mūžzaļš klasika dārza un mājas dekorā. Šie patīkami un viegli tīrāmi konteineri lieliski iederas visos interjeros un spēcīgi uzsvērt augu ornamentālo vērtību, kas ir augsti un taisni, kā arī tādi, kas veido krūmu vai pusku. Ja vēlaties, lai jūsu kompozīcijās galvenā uzmanība būtu ziediem, izvēlieties vienkāršus, neuzkrītošus podiņus. Mūsu Apaļo Podiņu kategorija piedāvā plašu krāsu un izmēru klāstu. Iepazīstieties ar mūsu produktu līnijām “Toscana”, “Ibiza”, “Fiolek” un “Coubi”, lai atrastu podiņus burvīgās pasteļtoņos, piemēram, gaiši pelēku, bēšu, krēmkrāsu, kapučīno, gaiši zilu, pasteļdzeltenu, persiku un lavandas zilu, kā arī spilgtos toņos, piemēram, fuksiju rozā, sarkanu un olīvzaļu. Tiem, kas meklē universālas, mūžīgas krāsas, mēs piedāvājam konteinerus akmens pelēkā, terakotas un antracīta krāsās.
Mūsu Apaļo Podiņu kategorijā klienti, kas meklē unikālus dizainus, var izvēlēties tādus variantus kā “Sahara Petit” un “Malwa” (ar izkalšanas rakstu), “Ratolla” (ar rattan pīšanu), elegants “Nitly” (ar koka darbu) un “Magnolia Jersey” (ar adījuma izskatu). Tiem, kam nepieciešami augsti podiņi, kas paredzēti novietošanai uz grīdas, “Lofly Slim” un “Lilia” ir lieliska izvēle. Turklāt mēs piedāvājam apaļus izšūtus podiņus (“Lace” un “City” produktu līnijas) un vienkāršus, taisnus podiņus “Aruba” sērijā.

Visi šajā kategorijā piedāvātie produkti ir izgatavoti no izturīgiem, augstas kvalitātes plastmasas materiāliem; šeit nevarēsiet atrast preces, kas izgatavotas no plānas, lētas plastmasas. Mēs arī lepojamies piedāvāt jums skaistus un izturīgus āra podiņus “Terra” un “Agawa”, kas ir noturīgi pret lietu, sauli un salu. Pieejami atbilstoši trauki dažādās krāsās un izmēros, un mēs piedāvājam gatavus podiņu un trauku komplektus par īpaši izdevīgām cenām.

Mēs sirsnīgi aicinām jūs iepazīties ar mūsu kolekciju un apliecinām, ka esam pielikuši visas pūles, lai piedāvātu produktus, kas ir jūsu augu skaistuma cienīgi!